$7.89
$11.38
Compare Price
You save
$3.49
(31%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78773
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78773 4qt Hd Mixing Bowl
Item:
#1895776
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78773 |
| Manufacturer Part # | 78773 |
| Height | 3.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78773 4qt Hd Mixing Bowl
$7.89
$11.38
You save
$3.49
(31%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78773 4qt Hd Mixing Bowl