$13.52
$19.44
Compare Price
You save
$5.92
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78774
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78774 8qt Hd Mixing Bowl
Item:
#1895777
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78774 |
| Manufacturer Part # | 78774 |
| Height | 6" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78774 8qt Hd Mixing Bowl
$13.52
$19.44
You save
$5.92
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78774 8qt Hd Mixing Bowl