$18.96
$24.25
Compare Price
You save
$5.29
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 78781
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 78781 Salad Crock 1 1/2 Qt S/s With Snap On Cover
Item:
#1896108
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 78781 |
| Manufacturer Part # | 78781 |
| Height | 4.38" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 78781 Salad Crock 1 1/2 Qt S/s With Snap On Cover
$18.96
$24.25
You save
$5.29
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 78781 Salad Crock 1 1/2 Qt S/s With Snap On Cover