$39.04/Case
$48.93
Compare Price
You save
$9.89
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 79097
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 79097 1/2 Size Foil Pan Lid 100 Per Case
Item:
#1896189
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 79097 |
| Manufacturer Part # | 79097 |
| Height | 9" |
| Width | 11" |
| Depth | 14" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 79097 1/2 Size Foil Pan Lid 100 Per Case
$39.04/Case
$48.93
You save
$9.89
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 79097 1/2 Size Foil Pan Lid 100 Per Case