$122.31/{}
$171.85
Compare Price
You save
$49.54
(29%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 79113
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 79113 10 3/8 In Plate Round 24 Per Case
Item:
#1896142
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 79113 |
| Manufacturer Part # | 79113 |
| Height | 11.6" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 79113 10 3/8 In Plate Round 24 Per Case
$122.31/{}
$171.85
You save
$49.54
(29%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 79113 10 3/8 In Plate Round 24 Per Case