$223.51
$362.79
Compare Price
You save
$139.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 79503 3 1/2 In Stainless Steel Scoop
Item:
#1896196
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 79503 |
| Manufacturer Part # | 79503 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 79503 3 1/2 In Stainless Steel Scoop
$223.51
$362.79
You save
$139.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 79503 3 1/2 In Stainless Steel Scoop


