Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8011009
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8011009 Thermostat
Item:
#1193099
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8011009 |
| Manufacturer Part # | 8011009 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8011009 -30 - 80 Degrees Auto Reset Spst 120" Cap
