$1.44
$2.32
Compare Price
You save
$0.88
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8011098
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8011098 Glide (wendy's Only Sold Each)
Item:
#1193108
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8011098 |
| Manufacturer Part # | 8011098 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8011098 Glide (wendy's Only Sold Each)
$1.44
$2.32
You save
$0.88
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8011098 Glide (wendy's Only Sold Each)
