$1.57
$2.80
Compare Price
You save
$1.23
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8011184
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8011184 Cup Measuring Ss 1/3 Cup
Item:
#1148475
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8011184 |
| Manufacturer Part # | 8011184 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8011184 Cup Measuring Ss 1/3 Cup
$1.57
$2.80
You save
$1.23
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8011184 Cup Measuring Ss 1/3 Cup
