Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8011201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8011201 Caster R.m. Cart Swivel
Item:
#1148482
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8011201 |
| Manufacturer Part # | 8011201 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8011201 Caster R.m. Cart Swivel
$31.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8011201 Caster R.m. Cart Swivel
