Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8012484
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8012484 Smartwall G3 Upright
Item:
#1193756
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8012484 |
| Manufacturer Part # | 8012484 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8012484 Smartwall G3 Upright
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8012484 Metro Swu45br Smartwall G3 Upright, 45" Slots For Grids / Shelf Supports At 1-1/2" Increments, , 26 Slots Total