Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 8015325
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8015325 Hand Sanitizer 1gal Btl Pump Top 70% Iso Alc Gel
Item:
#1335682
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8015325 |
| Manufacturer Part # | 8015325 |
| Height | 13.56" |
| Width | 6.12" |
| Depth | 6.12" |
| Weight | 7.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 8015325 Hand Sanitizer 1gal Btl Pump Top 70% Iso Alc Gel
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8015325 Hand Sanitizer 1gal Btl Pump Top 70% Iso Alc Gel
