$18.02
$18.70
Compare Price
You save
$0.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8015979 Ice Label
Item:
#1194668
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8015979 |
| Manufacturer Part # | 8015979 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8015979 Ice Label
$18.02
$18.70
You save
$0.68
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8015979 Ice Label
