$54.03
$56.10
Compare Price
You save
$2.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8016131 Capacitor Start 108 130uf/330v 24.6
Item:
#1149876
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8016131 |
| Manufacturer Part # | 8016131 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8016131 Capacitor Start 108 130uf/330v 24.6
$54.03
$56.10
You save
$2.07
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8016131 Capacitor Start 108 130uf/330v 24.6
