Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 8016456
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8016456 Bulb K 4 50w Outdoor Wendy's
Item:
#1150102
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8016456 |
| Manufacturer Part # | 8016456 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 8016456 Bulb K 4 50w Outdoor Wendy's
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8016456 Bulb K 4 50w Outdoor Wendy's