$70.22
$88.00
Compare Price
You save
$17.78
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 8016817
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8016817 Knob Drainking Zmk
Item:
#1195655
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8016817 |
| Manufacturer Part # | 8016817 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 8016817 Knob Drainking Zmk
$70.22
$88.00
You save
$17.78
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8016817 Knob Drainking Zmk