$24.36
$25.30
Compare Price
You save
$0.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8017797 Vinyl Hose Black (sold By Foot)
Item:
#1151183
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8017797 |
| Manufacturer Part # | 8017797 |
| Height | 8.35" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8017797 Vinyl Hose Black (sold By Foot)
$24.36
$25.30
You save
$0.94
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8017797 Vinyl Hose Black (sold By Foot)
