$5.90
$7.08
Compare Price
You save
$1.18
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 8017808
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8017808 Ring (green 1/3 Oz) (portion Pal) (pack/6)
Item:
#1195833
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8017808 |
| Manufacturer Part # | 8017808 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 8017808 Ring (green 1/3 Oz) (portion Pal) (pack/6)
$5.90
$7.08
You save
$1.18
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8017808 Ring (green 1/3 Oz) (portion Pal) (pack/6)