$39.89
$65.78
Compare Price
You save
$25.89
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8017896
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8017896 Portion Pal Kit 16 Oz 3 Valve Medium Yellow
Item:
#1195836
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8017896 |
| Manufacturer Part # | 8017896 |
| Height | 10" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 1.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8017896 Portion Pal Kit 16 Oz 3 Valve Medium Yellow
$39.89
$65.78
You save
$25.89
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8017896 Portion Pal Kit 16 Oz 3 Valve Medium Yellow