$18.19/Pack
$30.00
Compare Price
You save
$11.81
(39%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8017938 Cap Portion Pal Pk/6 1 Valve Viscous Lt Blue
Item:
#1151352
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8017938 |
| Manufacturer Part # | 8017938 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8017938 Cap Portion Pal Pk/6 1 Valve Viscous Lt Blue
$18.19/Pack
$30.00
You save
$11.81
(39%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8017938 Cap Portion Pal Pk/6 1 Valve Viscous Lt Blue