$172.32
$253.50
Compare Price
You save
$81.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8018201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8018201 Copolyester Container 64oz 1.8l Bpa Free
Item:
#1195907
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018201 |
| Manufacturer Part # | 8018201 |
| Height | 10.13" |
| Width | 17.77" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8018201 Copolyester Container 64oz 1.8l Bpa Free
$172.32
$253.50
You save
$81.18
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018201 Copolyester Container 64oz 1.8l Bpa Free
