Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints aftermarket .
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 8018287
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8018287 Custom Pvc Gasket
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018287 |
| Manufacturer Part # | 8018287 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018287
this Is A Custom Made Refrigeration Gasket That You, Built On Our Allpointscustom Website. The, Dimensions For Your Custom Made Refrigeration Gasket Can Be, Found By Looking At The Order Notes Field On The, Allpointsfps Shopping Cart Page Found here.
, ,to Browse Our Full Selection Of Custom Made Products, Please Visit Www.allpointscustom.com Or Click here.,
, ,***please Do Not Click The Add To Cart, Button Found On This Page***
