Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8018514
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8018514 20x20 In Filter Grille Black
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018514 |
| Manufacturer Part # | 8018514 |
| Height | 1.5" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018514 Return Filter Grille
23 3/4 In (l) X, 23 3/4 In (w)
20 In (w) X 20 In (l) Duct Size
2 3/8, In Tall Neck
plastic Construction
50% Lighter Then, Metal
dishwasher Safe
lay-in Style
won T Rust, Corrode Or Fade
hinged
