Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8018519
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8018519 14 In Wht Filter Grille
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018519 |
| Manufacturer Part # | 8018519 |
| Height | 7" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018519 Return Filter Grille
23 3/4 In (l) X, 23 3/4 In (w)
fits 14 In Ducts
2 3/8 In (l), Neck
plastic Construction
50% Lighter Then, Metal
t-grid
won T Rust Corrode Or Fade
mildew, Resistant
anti Static
white Color
