Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 8018523 12 In Blk Filter Grille
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018523 |
| Manufacturer Part # | 8018523 |
| Height | 7" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018523 Return Gilter Grille
23 3/4 In (l) X, 23 3/4 In (w)
2 3/8 In Tall Neck
fits 12 In, Ducts
plastic Construction
t-grid
won T Rust, Corrode Or Fade
mildew Resistant
smooth, Finish
black Color
screws Included
ma
