$559.32/{}
$658.24
Compare Price
You save
$98.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8018537
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8018537 23.75x23.75 Ceiling Pane Perforated 1/2 In Hole
Item:
#1196266
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018537 |
| Manufacturer Part # | 8018537 |
| Height | 0.1" |
| Width | 23.75" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8018537 23.75x23.75 Ceiling Pane Perforated 1/2 In Hole
$559.32/{}
$658.24
You save
$98.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018537 23.75x23.75 Ceiling Pane Perforated 1/2 In Hole