Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8018544
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8018544 Cornerstyle Airdiverter White Fits 24 In X 24 In
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018544 |
| Manufacturer Part # | 8018544 |
| Height | 2.5" |
| Width | 30.75" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018544 Air Diverter
23 3/4 In (l) X 12 In (w), X 2 1/2 In (h)
use With 24 In (w) X 24 In (l) Air, Diffusers
polystyrene Construction
t-grid
corner, Style
easy To Install And Remove
won T Rust Corrode, Or Fade
white Color
