$38.50/{}
$45.31
Compare Price
You save
$6.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8018551 10 In Radial Damper Round 2/pk
Item:
#1196345
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018551 |
| Manufacturer Part # | 8018551 |
| Height | 0.5" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8018551 10 In Radial Damper Round 2/pk
$38.50/{}
$45.31
You save
$6.81
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018551 Radial Damper
10 In, (diameter)
galvanized Steel Construction
mill, Finish
sold By The Pack Of 2
