$292.58
$516.48
Compare Price
You save
$223.90
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8018985
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8018985 Baffle Filter 1 3/4" Ss
Item:
#1196315
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8018985 |
| Manufacturer Part # | 8018985 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8018985 Baffle Filter 1 3/4" Ss
$292.58
$516.48
You save
$223.90
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8018985 Baffle Filter 1 3/4" Ss