$273.12
$482.13
Compare Price
You save
$209.01
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8019005 Baffle Filter 1 3/4" Ss
Item:
#1196635
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8019005 |
| Manufacturer Part # | 8019005 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8019005 Baffle Filter 1 3/4" Ss
$273.12
$482.13
You save
$209.01
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8019005 Baffle Filter 1 3/4" Ss