$69.06
$121.92
Compare Price
You save
$52.86
(43%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8019047
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8019047 Mesh Filter 7/8" Alum/ss 700 749 Custom Size
Item:
#1196835
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8019047 |
| Manufacturer Part # | 8019047 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8019047 Mesh Filter 7/8" Alum/ss 700 749 Custom Size
$69.06
$121.92
You save
$52.86
(43%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8019047 Mesh Filter 7/8" Alum/ss 700 749 Custom Size