$173.55
$221.73
Compare Price
You save
$48.18
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8020773
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8020773 Whisk (wire Whip) Emp 10
Item:
#1198386
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8020773 |
| Manufacturer Part # | 8020773 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Weight | 0.06 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8020773 Whisk (wire Whip) Emp 10
$173.55
$221.73
You save
$48.18
(22%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8020773 Whisk (wire Whip) Emp 10
