$7.73
$11.09
Compare Price
You save
$3.36
(30%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8022245
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8022245 11" Silicone Spoon
Item:
#1199840
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8022245 |
| Manufacturer Part # | 8022245 |
| Height | 4.75" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8022245 11" Silicone Spoon
$7.73
$11.09
You save
$3.36
(30%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8022245 11" Silicone Spoon
