Free Shipping
Free Shipping
$868.44
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8024383 1/4" Thick Richlite Sheet 48" X 96"
Item:
#1287629
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8024383 |
| Manufacturer Part # | 8024383 |
| Height | 3" |
| Width | 98" |
| Depth | 50" |
| Weight | 42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 8024383 1/4" Thick Richlite Sheet 48" X 96"
$868.44
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8024383 1/4" Thick Richlite Sheet 48" X 96"