$14.37
$21.13
Compare Price
You save
$6.76
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8024856
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8024856 10 Oz Food Grade Machine Oil
Item:
#1288289
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8024856 |
| Manufacturer Part # | 8024856 |
| Height | 4" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8024856 10 Oz Food Grade Machine Oil
$14.37
$21.13
You save
$6.76
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8024856 10 Oz Food Grade Machine Oil
