Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8025283
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8025283 Knife Wiper Thumb Screw
Item:
#1336578
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8025283 |
| Manufacturer Part # | 8025283 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8025283 Knife Wiper Thumb Screw
$7.49
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8025283 Knife Wiper Thumb Screw
