$25.96
$28.00
Compare Price
You save
$2.04
(7%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8025342
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8025342 Slice Deflector
Item:
#1288714
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8025342 |
| Manufacturer Part # | 8025342 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8025342 Slice Deflector
$25.96
$28.00
You save
$2.04
(7%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8025342 Slice Deflector
