$1.74
$1.78
Compare Price
You save
$0.04
(2%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8026148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8026148 Sprayer F/ 32 Oz Bottle
Item:
#1289557
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8026148 |
| Manufacturer Part # | 8026148 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8026148 Sprayer F/ 32 Oz Bottle
$1.74
$1.78
You save
$0.04
(2%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8026148 Sprayer F/ 32 Oz Bottle