$118.05
$189.46
Compare Price
You save
$71.41
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8026434
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8026434 Relay 230v. Single Pole
Item:
#1321863
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8026434 |
| Manufacturer Part # | 8026434 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8026434 Relay 230v. Single Pole
$118.05
$189.46
You save
$71.41
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8026434 Relay 230v. Single Pole