$9.24
$11.19
Compare Price
You save
$1.95
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8026533
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8026533 Spill Hero Absorbent Universal
Item:
#1322731
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8026533 |
| Manufacturer Part # | 8026533 |
| Height | 10" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 1.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8026533 Spill Hero Absorbent Universal
$9.24
$11.19
You save
$1.95
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8026533 Spill Hero Absorbent Universal
