Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8049578
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8049578 Baffle Smoke Vinyl 48 Epr
Item:
#1461675
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8049578 |
| Manufacturer Part # | 8049578 |
| Height | 3.3" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8049578 Baffle Smoke Vinyl 48 Epr
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8049578 Baffle Smoke Vinyl 48 Epr