$100.89
$118.75
Compare Price
You save
$17.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8049598
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8049598 Set Of Wires Cornditioner
Item:
#1461687
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8049598 |
| Manufacturer Part # | 8049598 |
| Height | 0.8" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8049598 Set Of Wires Cornditioner
$100.89
$118.75
You save
$17.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8049598 Set Of Wires Cornditioner