$39.08
$66.02
Compare Price
You save
$26.94
(41%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8049662
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8049662 Thermostat Bimetal 494 F
Item:
#1461840
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8049662 |
| Manufacturer Part # | 8049662 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8049662 Thermostat Bimetal 494 F
$39.08
$66.02
You save
$26.94
(41%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8049662 Thermostat Bimetal 494 F
