Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8049691
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8049691 Switchplate Dip Rocker Sw N/s
Item:
#1461295
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8049691 |
| Manufacturer Part # | 8049691 |
| Height | 2.15" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8049691 Switchplate Dip Rocker Sw N/s
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8049691 Switchplate Dip Rocker Sw N/s