Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8051097
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8051097 Spring Clip To Hold End Cap On
Item:
#1463452
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8051097 |
| Manufacturer Part # | 8051097 |
| Height | 0.15" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8051097 Spring Clip To Hold End Cap On
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8051097 Spring Clip To Hold End Cap On
