$18.90
$23.16
Compare Price
You save
$4.26
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8051103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8051103 Baffle Plate Side Mnt Cone Dsp
Item:
#1463458
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8051103 |
| Manufacturer Part # | 8051103 |
| Height | 0.2" |
| Width | 4" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8051103 Baffle Plate Side Mnt Cone Dsp
$18.90
$23.16
You save
$4.26
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8051103 Baffle Plate Side Mnt Cone Dsp
