Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8051117
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8051117 Thumb Knob To Secure Lid Dispe
Item:
#1463472
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8051117 |
| Manufacturer Part # | 8051117 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8051117 Thumb Knob To Secure Lid Dispe
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8051117 Thumb Knob To Secure Lid Dispe