$5.17
$6.32
Compare Price
You save
$1.15
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8051122
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8051122 Mounting Ring For Slr 2
Item:
#1463477
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8051122 |
| Manufacturer Part # | 8051122 |
| Height | 3.45" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8051122 Mounting Ring For Slr 2
$5.17
$6.32
You save
$1.15
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8051122 Mounting Ring For Slr 2
