Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8057051
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8057051 3 Pos Term Block
Item:
#1470021
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8057051 |
| Manufacturer Part # | 8057051 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8057051 3 Pos Term Block
$39.88
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8057051 3 Pos Term Block
