Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8057469
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8057469 Disp Charcoal Odor Filters 4pk
Item:
#1470615
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8057469 |
| Manufacturer Part # | 8057469 |
| Height | 5.75" |
| Width | 14.4" |
| Depth | 14.45" |
| Weight | 2.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8057469 Disp Charcoal Odor Filters 4pk
$261.03/Pack
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8057469 Disp Charcoal Odor Filters 4pk
